• חברת הביטוח הדיגיטלית Wesure משיקה את פעילותה לצרכן הישראלי

  לאחר שנה של פעילות מול עסקים גדולים, השיקה החברה את פעילותה לקהל הרחב • במסיבת עיתונאים שערכה במלון מנדרין, חשפה weSure את היתרונות שבפלטפורמה ובטכנולוגיה שפיתחה וכן את מוצרי הביטוח שהיא משווקת
  28/10/2019 | רוני קרצנר

  אחרי כשנה של פעילות בתחום ביטוחי הפרט מול עסקים גדולים וקולקטיבים, משיקה חברת הביטוח הדיגיטלית weSure את פעילות לשוק הצרכני הישראלי. 

  החברה הוקמה על ידי שני בכירים בענף הביטוח: אמיל וינשל, לשעבר מנכ"ל איילון והמשנה למנכ"ל מגדל והראל; וניצן צעיר הרים, שכיהן בתפקידי ניהול בכירים בחברות הביטוח הגדולות במשק, לרבות מגדל, כלל ביטוח והראל. אל השניים הצטרף יוחנן דנינו, מפכ"ל המשטרה לשעבר, שמשמש כנשיא קבוצת weSure ויו"ר דירקטוריון חברת ההחזקות. השלושה הכירו במסגרת תפקידם האחרון בקבוצת מגדל, בה כיהן דנינו כיו"ר.

  ניצן צעיר הרים, יוחנן דנינו ואמיל וינשל באירוע | צילום: שוקה כהן

  ״ענף הביטוח הישראלי נמצא בעיצומה של מהפכה דיגיטלית, שעתידה לשנות את פניו. אני גאה לומר ש-weSure נמצאת בחוד החנית ותוביל את המהפכה הזו בארץ ובעולם״, אמר דנינו במסיבת העיתונאים בה הושקה הפעילות. ״החברה מציגה מודל שונה של חברת ביטוח רב תחומית מבוססת על תשתיות דיגיטליות מתקדמות, ומשתמשת, בין היתר, בכלים אנליטיים פורצי דרך. התשתיות הדיגיטליות החדשות שלנו יאפשרו לחברה להציע לציבור הצרכני תמחור תחרותי וכן מוצרים חדשניים, שלא קיימים בתעשייה המסורתית והשמרנית הזו", הוסיף וינשל, יו"ר החברה.

  weSure חשפה היום כי המוצרים הראשונים שישווקו לציבור בפלטפורמה הדיגיטלית החדשה שלה הם ביטוח רכב חובה ורכב רכוש (פוליסות מקיף ופוליסות צד ג')', שצפויים להיות במחירים זולים ממחירי הביטוח האחרים בארץ.

  יתרונות נוספים של הביטוח הדיגטלי הם קבלת הצעה מותאמת אישית, גמישות בבחירת הכיסויים השונים, השלמת כל הליך הרכישה תוך דקות בודדות, הליך הצטרפות ברור, שקוף, מהיר ונוח - בכל מקום ובכל זמן. "עם weSure הוזלת עלויות הביטוח נמצאת ב'הישג יד' של כל אחד, ממש המרחק בינך לטלפון הנייד שלך", אמר ניצן צעיר הרים, מנכ"ל החברה בעת ההשקה.

  פונים לקהל הרחב

  weSure קיבלה את רישיון המבטח שלה לפני כשנה. בשלב הראשון לפעילותה, החברה התמקדה בשיווק ביטוחי פרט לארגונים וקולקטיבים גדולים באמצעות התשתית הדיגיטלית שלה וכיום היא כבר מנהלת תיקי ביטוח רכב של כמה מהחברות הגדולות במשק. ההערכה הינה כי weSure צברה כבר קרוב ל-100 אלף פוליסות מתחילת פעילותה בשנה שחלפה.

  בבסיס החברה עומדת פלטפורמה דיגיטלית, אשר פותחה במהלך השנתיים האחרונות, זאת במטרה לפשט את תחום הביטוח, הנתפס כמורכב וסבוך בעיני הלקוחות, ולהעניק להם שליטה מרבית בפוליסות הביטוח שלהם. המערכת גם מנגישה את כל המידע של המבוטח (פוליסות, תוספות, שינויים, סטטוסים, תשלומים וכדומה) בצורה שקופה ופשוטה לאורך כל הדרך, החל משלב הצעת המחיר וההצטרפות, דרך הפנייה לשירות הלקוחות ועד לטיפול בתשלומים ותביעות.

  "אצלנו אין משרדים במגדלים רבי קומות, אלפי עובדים, ומאות מנהלים. יש לנו צוות מצומצם מיומן, מקצועי ואיכותי, לצד טכנולוגיה מתקדמת, שמאפשרת את החיסכון במשאבים על ידי תהליכים אוטומטיים, כלים חדשניים וחכמים כגון שימוש בביג דאטה ובבינה מלאכותית. כל היתרונות הללו מאפשרים לנו להתמקד בפיתוח תהליכים מקוונים חדשנים וכפועל יוצא - לספק לציבור מחירים תחרותיים תוך יכולות של גמישות רבה והתאמה אישית", סיכם וינשל.

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי