• היפות והעשירות: מיהן הדוגמניות המרוויחות ביותר בעולם?

  הן יפות, יש להן מיליוני עוקבים, והן מרוויחות הרבה מאוד כסף. למעשה, דוגמנית העל ג'יזל שמובילה את דירוג הדוגמניות המרוויחות הכניסה לכיסה בשנה האחרונה לא פחות מ-47 מיליון דולר. הכירו את הנשים היפות והמרוויחות ביותר בעולם
  28/08/2014 | נטלי רובמד
  לצפיה בתמונות לחצו כאן

  שנה אחר שנה כובשת ג'יזל את פסגת דירוג הדוגמניות המרוויחות בעולם של פורבס. דוגמנית העל הוותיקה למעשה שולטת בעולם הדוגמנות ביד רמה והכנסותיה השנתיות שהסתכמו ב-47 מיליון דולר, גדולות פי 6 מאלה של הבאות אחריה. 

  הרשימה השנה עמוסה בשמות חדשים של דוגמניות אשר מרבית רווחיהן מגיעים מדוגמנות וקמפיינים לחברות אופנה או קוסמטיקה, בניגוד "לדוגמניות השחקניות", שעל מרבית הונן אחראית הוליווד. למעשה מתוך רשימת הסלבריטאים של פורבס ב-1999, בה הופיעו 5 דוגמניות, שרדה עד לדירוג הנוכחי רק אחת - קייט מוס. 

  מה שעוד מייחד את הדמויות ברשימה החדשה היא העובדה שעומדת מאחוריהן תשתית נרחבת של מדיה חברתית, אשר משמשת ככלי מרכזי לקידומן. לדוגמניות כיום יש המוני עוקבים ברשתות החברתיות, אשר מאפשרות להוסיף להן גם פן ורבלי, ובמה להבעה, מעבר למימד הוויזואלי בו הן חיות. למעשה, אחת מהדוגמניות בפסגת הרשימה - קייט אפטון, חייבת את הקריירה שלה למדיה החברתית, מאחר שסרטון בו היא נראית רוקדת, שהועלה לאינטרנט והפך לויראלי, הסב לראשונה את תשומת הלב אליה, ואפשר את תחילת דרכה המקצועית.

  צפו בהדוגמניות במובילות בפסגת הדירוג.

   

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי