• המכשיר שימנע מהדירה שלכם להריח כמו מאפרה

  אם אתם מעשנים, סביר להניח שעל ה-IQOS כבר שמעתם. מדובר במוצר טבק ללא עשן, ללא אפר ועם הרבה פחות ריח, כך שחווית העישון והשהייה בבית משתנה לחלוטין
  28/11/2017 | Brand Voice

  גם לכם יש חורים בספות כתוצאה מהסיגריות? מעכשיו ה-IQOS, המוצר החדש של פיליפ מוריס עשוי לשנות את המצב. ה-IQOS הינה מערכת אשר מחממת טבק לטמפרטורה של לא יותר מ-350 מעלות, מה שיוצר אדים המכילים ניקוטין. מכיוון שה-IQOS מחמם טבק ולא שורף אותו, אין אש, אין אפר ולא נוצר העשן הרב שנלווה לסיגריות.

  כל מעשן יודע איך נראה הסלון שלו בדירה; האפר שמתפזר על שולחן הקפה והרצפה, החורים שנותרים בספות והשטיח, צבע הקירות שמצהיב עם השנים וכמובן - ריח העשן שנשאר ונדבק לכל וילון ובד בדירה.

  IQOS | צילום: shutterstock

  מעשנים בכל העולם נאלצים להתמודד שנים עם ריח לא נעים ולכלוך משמעותי בביתם שנובע מעישון סיגריות. המעשנים תמיד חלמו לעשן בתוך הדירה ולא לשמוע את הטרוניות מהסובבים על הריח החזק שמופץ, לא לאוורר את הדירה עם כל סיגריה, גם בקור, לא לפנות מידי יום את המאפרה המלאה בבדלי סיגריות מסריחים.

  מוצר ה-IQOS מאפשר בפעם הראשונה לאותם אנשים לצרוך ניקוטין בתוך הדירה - אבל ללא הריח והלכלוך שנלווה לחוויה.

  IQOS פותח לאחר עשור של מחקר ופיתוח ובמסגרת השקעה של מיליארדים. על המוצר עמלו למעלה מ-400 מדענים בהם מהנדסים מובילים מהשורה הראשונה, חלקם מתחום הפארמה.

  על פי מחקרים שנעשו על ידי החברה אודות השפעת אדי ה-IQOS בחללים סגורים, התגלה כי לאדים שנידפים מהמכשיר אין השפעה שלילית על איכות האוויר בחדר ולכן ניתן להשתמש בו במכונית או בדירה בלי לדאוג לריח של העשן הנגרם מסיגריה רגילה ונדבק לכיסויי הכיסאות, הווילונות והספות.

  על מנת שמדענים יידעו אם המוצר משפיע או לא משפיע על איכות האוויר בסביבה מסוימת, נעשה שימוש בחדרים בשליטה סביבתית. מחקרים באמצעות סוג זה של חדרים כבר בשימוש נרחב בתעשיות מרובות לאורך השנים וזאת על מנת להעריך את איכות האוויר בתוך הבית.

  קבוצת מדענים בדקה 15 מדדים שונים בחדר בו לא עישנו כלל ולאחר שהשתמשו במוצר ה-IQOS בחדר הזה, מדדו אותו שוב. לאחר שימוש ב-IQOS בחדר לא היה כל שינוי ב- 15 המדדים שנבחנו.

  כמו כן, מהמחקרים שערכו בפיליפ מוריס עולה כי באדי הטבק הנוצרים בעת השימוש במכשיר ה-IQOS ישנה הפחתה של כ-90 אחוז בהיקף החומרים בעלי פוטנציאל לנזק.
  "מאז שעברתי להשתמש ב-IQOS הסלון שלי נראה אחרת" מספרת הילי לנט. "הדירה נקייה מאפר מתפזר והריח שנידף מהמאפרה לא גורם לי לבחילה. העובדה שמקלון הטבק מייצר אדים שמתפוגגים במהירות ולא נספגים בריפוד כמו עשן היא משמעותית מאוד. סוף סוף אני לא שומעת מהילדים תלונות על כך שהסלון מסריח".

  אלעד אבידן, שזנח גם את הסיגריות ועבר ל-IQOS אומר: "העישון הפך לאסתטי יותר ומסריח פחות. מקלוני הטבק יוצאים מהמכשיר בדיוק כמו שנכנסו ולכן אין אפר. שכחתי איך נראית מאפרה עם בדלים. גם הגצים מהסיגריה שעפים לי על הרגליים והידיים ונוחתים בסוף על הספה כבר אינם יותר".

  דניאל אלפן, מנכ"ל פיליפ מוריס בישראל: "לאחר שהושק ב-30 מדינות וכחלק מחזון החברה לעתיד ללא עשן, השקנו גם בישראל את IQOS, מוצר המחמם את הטבק ולא שורף אותו. מאז השקת המוצר בישראל, בחרו אלפי מעשנים בגירים בישראל להפסיק לעשן ולעבור להשתמש במוצר ויותר מ-3 מיליון בני אדם ברחבי העולם הפסיקו לעשן ועברו ל-IQOS. במהלך העשור האחרון גייסה החברה כ-400 מדענים וחוקרים, והשקיעה למעלה מ-3 מיליארד דולר במחקר ופיתוח על מנת לעצב עתיד ללא עשן ולהפסיק את המכירה של סיגריות רגילות".

  בתחילת 2017 ואחרי מדינות רבות בהן יפן, איטליה, שוויץ, רוסיה ואנגליה - חברת פיליפ מוריס השיקה גם בישראל את IQOS, מוצר טבק בעל פוטנציאל להפחתת סיכון.

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי