• לא מפחד מפיזיות: לשחק פוטבול עם שעון בשווי 700 אלף שקל

  אודל בקהאם ג'וניור, שחקן פוטבול אמריקאי, מתגאה כל כך בשעון שלו עד כדי כך שהוא לא היה מוכן להוריד אותו תוך כדי משחק, על אף שזה אסור על פי כללי ליגת ה-NFL • כך קורה כנראה כשמדובר במהדורה מוגבלת של המותג ריצ'רד מיל עם חברת מקלארן
  12/09/2019 | רוברטה נאס
  ביום ראשון האחרון החלה עונת ה-NFL, ליגת הפוטבול האמריקאית. הקבוצות החדשות, התוצאות שהושגו והמשחקים עצמם היו רגילים למדיי, אולם היה רגע אחד יוצא דופן, אירוע שנראה פעם ראשונה בהיסטוריה של המשחק - שחקן עונד שעון תוך כדי המשחק.

  השחקן עם השעון הוא אודל בקהאם ג'וניור, שחקנה של קבוצת קליבלנד בראונס, והשעון שהוא ענד הוא של המותג ריצ'ארד מיל - שעון בשווי 200 אלף דולר (כ-700 אלף שקל).

  בקהאם ג'וניור. לא מוותר על השעון | צילום: Shutterstock

  ראינו כבר טניסאים שעונדים שעונים תוך כדי משחק, אולם עדיין לא ראינו שחקני פוטבול או כל ענף כדור אחר עושים זאת. אגב, מבחינת יכולת השעון כנראה רק עזר לו כי הוא תפס 7 מסירות במהלך המשחק.

  השעון הכתום הבהיר נראה מרחוק כמו דגם ה-RM11-03 Automatic Winding Flyback Chronograph McLaren. דגם זה הוצג לראשונה בשנת 2018, אז יצא במהדורה מוגבלת של 500 שעונים בלבד.

  המהדורה היתה כחלק ממהלך שיווקי שנתן אפשרות ללקוחות מקלארן להתאים את מספר הדגם של המכונית שלהם מסדרת McLaren Ultimate למספר שנחרט על הקופסה בה הגיע השעון.

  שעון של ריצ'רד מיל. כובש את עולם הספורט? | צילום: Shutterstock

  המותג ריצ'רד מיל חותם על הסכם חסות רק עם ספורטאים שמסכימים לענוד את השעון תוך כדי משחק. עם זאת, בקהאם ג'וניור לא קיבל חסות כזאת ונראה שהוא עונד את השעון עבור עצמו.

  הדגם הזה של השעון מיועד לעמוד במכות חזקות ואפילו משלב טכנולוגיית תנועה אוטומטית המאפשרת לו להסתגל לרמת הפעילות של המשתמש.

  אגב, לליגת ה-NFL יש חוקים ברורים לגבי ענידת אביזרים במהלך משחק ועדיין לא ברור אם בקהאם ג'וניר ייקנס. עם זאת, דבר אחד בטוח - לשחקן הזה יש טעם טוב וברור שהוא יודע להתאים צבעים למדי הקבוצה.

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי