• קרבות אוויר בסטייל: בריטיש איירווייס מכריזה על Club World ו-וירג'ין תציע את Upper Class

  המלחמה על הנוסע הישראלי ללונדון עוברת לא רק דרך הכיס: בעוד חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק של המיליארדר ריצ'רד ברנסון מתחילה למכור כרטיסי טיסה לישראלים – מציעה בריטיש איירוויס את מחלקת העסקים הכי מפנקת שלה
  16/05/2019 | נאוה רוזנפלד

  כניסתה הצפויה לישראל של חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק מעוררת את התחרות גם בגזרת מחלקות העסקים והפרימיום של חברות התעופה. בעוד וירג'ין החלה במכירת כרטיסים לקראת השקת הקו לישראל בסוף חודש ספטמבר, מכריזה בריטיש איירווייס על מחלקת העסקים החדשה שלה Club World שתנחת בישראל עוד לפני סוף השנה.  מתברר שתחרות על המחיר אינה חזות הכל. אמנם טיסות הלואו-קוסט מככבות ומעודדות יציאה לחו"ל בתכיפות גדולה יותר בשנים האחרונות, אבל התחרות הגוברת כוללת גם את הנוסעים האמידים שמחיר הכרטיס אינו בהכרח השיקול הראשון בבחירת חברת התעופה.

  בריטיש איירווייס (שפועלת בישראל מאז 1932) מכריזה על מחלקת העסקים החדשה והמתקדמת ביותר שלה, Club World במטוס האיירבאס A350. אחד הקווים הראשונים של המטוס יהיה לישראל. אין ספק שהבחירה של בריטיש איירווייס דווקא בישראל, אינה מקרית, ונדרשה על מנת לתת מענה ראוי להשקה הקרובה של וירג'ין. בקרב על הנוסעים האמידים מתמודדת בקו ללונדון גם חברת התעופה אל על, שהיא החברה השלישית עם מחלקת עסקים ליעד זה.


  סוויטת עסקים אישית. המחלקה החדשה של בריטיש איירוויס | צילום: יח"צ

  מחלקת העסקים החדשה של בריטיש איירווייס מגבירה את פרטיות המושבים באמצעות דלת הזזה אישית ומצהירה כי מדובר ב"סוויטת עסקים אישית" הכוללת מיטה-ספה הנפרשת לאורך של קרוב לשני מטרים. כל המושבים יחוברו לאינטרנט אלחוטי ויכללו שקעי חשמל ו-USB ומסכי 18.5 אינץ'. מחלקת העסקים החדשה, שתשיק בריטיש איירווייס, תכלול 56 מושבים ותחל לפעול מאוקטובר אך תגיע לארץ בדצמבר.

  "הבחירה של בריטיש אירווייס בקו לישראל בתור אחד הקווים הראשונים בהם יפעל המטוס, היא הבעת אמון של החברה בישראל, ומראה על הערכה רבה של החברה לשוק זה", אמרה יעל קטן, המנהלת המסחרית של בריטיש איירווייס בישראל.


  מגיע לישראל באיחור אופנתי. ריצ'רד ברנסון, בעלי וירג'ין | צילום: shutterstock

  וירג'ין אטלנטיק, שהחלה בימים אלה במכירת כרטיסים, תטוס לראשונה בקו תל אביב-לונדון-תל אביב ב-25 בספטמבר 2019. וירג'ין מציעה במטוסי האיירבאס A330 עם מחלקת יוקרה - Upper Class.

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי