• מ-888 למתנות חוויתיות: מעין טירנגל מונה למנכ"ל BUYME

  פלטפורמת המתנות הודיעה על גיוסו של מנכ"ל חדש שיחליף את יונתן אלון, לאחר שבע שנים בתפקיד • טירנגל מגיע ל-BUYME עם ניסיון של שני עשורים בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי
  21/07/2019 | מערכת פורבס

  חברת BUYME (מקבוצת טלכלל) הודיעה על גיוס מנכ"ל חדש - מעין טירנגל, בן 43, אשר שימש בתפקידו האחרון כמנהל השיווק וה-acquisition בתחום הספורט של חברת האונליין 888. טירנגל מחליף את המנכ"ל יונתן אלון, לאחר קדנציה של שבע שנים.

  המנכ"ל הנכנס הינו בעל ניסיון של שני עשורים בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי, כשלאורך שנותיו בתחום דאג להוביל את הערך המוסף והיתרון שיש בשילוב המשולש: המוצר הטכנולוגי, השיווק והחיבור לדאטה. לתפקיד הנוכחי הגיע לאחר שמילא תפקידים בכירים רבים במשרדי פרסום מובילים, כמו: מקאן אריקסון, יורו תל אביב, גיתם ובאומן.

  טירנגל | צילום: אסף יעקב

  יואב בן יקר, מנכ"ל קבוצת טלכלל ויו"ר BUYME, בירך על מינויו של טירנגל: "אני בטוח שניסיונו העשיר ויכולותיו המוכחות של מעין בעולמות הדיגיטל יביאו את BUYME לפסגות חדשות".

  מאז הקמתה ב-2012 הפכה BUYME לפלטפורמת המתנות החווייתיות הגדולה בישראל, העובדת עם 950 מותגים ובתי עסק. היא הצליחה להעביר מיליוני צרכנים משימוש בקופוני נייר לרכישת מתנות דיגיטליות ממבחר של עשרות אלפי אפשרויות. כיום משתמשים בשירותיה יותר מ-4,000 חברות וארגונים מהגדולים במשק, שרוכשים באמצעותה מתנות לעובדיהן לקראת החגים, כתמריץ או לכל מטרה אחרת.

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי