• דיאגנוסטיק רובוטיקס השלימה סבב גיוס מוצלח בסך 24 מיליון דולר

  חברת הסטארט-אפ דיאגנוסטיק רובוטיקס המפתחת מערכות בינה מלאכותית, ושמייסדיה יונתן עמיר וד"ר קירה רדינסקי נבחרו לרשימת 30UNDER30 של פורבס, הודיעה כי השלימה היום את סבב גיוס A בסך 24 מיליון דולר
  13/11/2019 | מערכת פורבס

  חברת הסטארט-אפ דיאגנוסטיק רובוטיקס, שמפתחת מערכות בינה מלאכותית לאוטומציה וחיזוי בעולם הדיאגנוסטיקה הרפואית, הודיעה היום כי השלימה סבב גיוס בסך 24 מיליון דולר. 

  את ההשקה הובילה קרן ה-HealthTech החדשה שהוקמה על ידי AccelMed בהובלת ד"ר אירית יניב ואמיר בלאט, בשיתוף עם מבטח שמיר. משקיעים נוספים: קרן Maverick Ventures Israel, קרן Alpha Capital, ד"ר קובי וד"ר יהודית ריכטר, ג'יסון, דיויד ודניאל אריסון, ועוד.


  יונתן עמיר. צילום: ניר סלקמן

  החברה מעסיקה כ-30 עובדים, ביניהם מדענים, רופאים ומהנדסים, ובין לקוחותיה ניתן למצוא ממשלות, צבאות, ספקי שירותי בריאות ומבטחים. המערכת שלה מיועדת לסייע לרופאים ולמטפלים לקבל החלטות אבחוניות מהירות ומדויקות יותר. כך למשל, רופא שמקבל פציינט בבית חולים יכול להיעזר במערכת כדי לקבוע במהירות את "ציון הטריאז'" של המטופל (מדד שקובע את דחיפות הטיפול), ופרמטרים חשובים נוספים, למשל הסיכוי שבסוף תהליך הבדיקה המטופל יאושפז. "אנחנו לא מעוניינים להחליף בני אדם", מבהיר עמיר, "אנחנו מאמינים בעבודה משותפת של מכונה עם הרופא האנושי".


  קירה רדינסקי. צילום: מייקרוסופט

  דיאגנוסטיק רובוטיקס קיבלה לאחרונה שני מענקים בגובה כמה מיליוני שקלים מהמדינה, במסגרת תקציב מיוחד שהוקדש לעידוד חברות העוסקות בדיגיטציה של שירותי בריאות. 

   

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי