• מקצועיות, תעוזה ויחס אישי

  הכירו את משרד עורכי הדין אבי מורה - שילוב של רוח צעירה המתובלת בסקרנות וברוח יזמית וטכנולוגית, המתורגמת לאסטרטגיה עסקית ומשפטית ברורה
  31/12/2019 | אלון גיל
  לא כל יום יוצא להכיר משרד של עורכי דין בסוף שנות השלושים לחייהם החולש על מגוון רחב של תחומים ולקוחות עסקיים, ובעל פעילות מסחרית וקניין רוחני בינלאומית ענפה ובועטת.

  המשרד, שהוקם על ידי עו"ד אבי מורה, בנו של פרופסור שמואל מורה ז"ל, חתן פרס ישראל במזרחנות, הפך לאחד ממשרדי הבוטיק העוסקים בפעילות מסחרית וקניין רוחני הבולטים בנוף המקומי. המשרד מתאפיין בהיקף תיקים שלא מבייש משרד גדול ופעילות בינלאומית הראויה לתשומת לב.

  בשנים האחרונות המשרד צמח והתפתח וצירף לשורותיו את עו"ד יוסי אפל כשותף המנהל את מחלקת הליטיגציה. עו"ד אפל, בעל ניסיון משמעותי ורב שנים בתחום הליטיגציה, ניהול ויישוב סכסוכים במגוון תחומי המשפט לרבות מסחרי, קניין רוחני ונדל"ן, הוסיף נדבך למשרד בכל הקשור לשירותי ליטיגציה מקצועיים ואיכותיים, בדגש על היקף התיקים ופרופיל הלקוחות.

  בנוסף, המשרד מאגד מגוון מסקרן של עורכי דין - החל ביוצאי 8200 וכלה בעורכי דין עם התמחות נוספת בכלכלה ובמנהל עסקים, האמונים על הפעילות המסחרית של הלקוחות - הן בזירה המקומית והן בזירה הבינלאומית. המשרד רשם פעילות מעניינת בשנה האחרונה בזירה האחרונה, בין היתר בטורקיה, פינלנד, דנמרק, פולין, רומניה ועוד.

  "הכוח המניע שאפשר את הפעילות הזו הינו המקצועיות וההתמקצעות של כל אחד מעורכי הדין במשרד וכן שיתופי הפעולה והקשרים אותם הצלחנו ליצור עם משרדים מקומיים המתמחים בתחומי הפעילות הרלבנטיים וכן עם גורמים מקומיים אשר עובדים יחדיו בשיתוף פעולה הדוק. אנו מלווים כל צעד וממנפים את האינטרסים של הלקוחות בפעילותם בשווקים אלו", מסביר עו"ד מורה.

  עו"ד אבי מורה ועו"ד יוסי אפל. היקף תיקים שלא מבייש משרד גדול | צילום: רביב שטיין

  "הגורמים אשר הביאו לצמיחה בהיקף וסוגי הפעילות בארצות היעד, והתפתחות המשרד, הינם תולדה של רוח יזמית וטכנולוגית, בשילוב אסטרטגיה משפטית ועסקית ברורה, היודעת לצפות ולהתכונן למכשולים עתידיים. אלה, בתוספת של סקרנות, תעוזה וזיהוי הזדמנויות שלא תמיד קל להבחין בהן", מציין עו"ד מורה ומוסיף כי "המשרד הציב לעצמו כמטרה להעניק ללקוחותיו שירות אישי עם קשר ישיר לשותפים במשרד, ייעוץ ליווי והכוונה משפטיים הכוללים ידע וניסיון משפטיים ברמה הגבוהה ביותר. היתרון בהיותנו משרד בוטיק מאפשר לשותפים במשרד להיות מעורים בכל תיק ועסקה, ולהיות זמינים תמיד לכל לקוח, ויחד עם צוות עורכי הדין, לתת מענה מידי, כולל ושוטף לכלל צרכיהם המשפטיים והעסקיים העולים במהלך פעילותם המקומית והבינלאומית".


  ליגל-טל וזכויות יוצרים

  זווית מעניינת של עשייה מתמקדת בתחום הקניין הרוחני, כאשר יחד עם צוות עורכי הפטנטים של חברה אחות של המשרד - חברה לחיפוש ורישום פטנטים, מדגמים וסימני מסחר בשם "פט נט פרו" - מוענק ללקוחות ליווי מקצועי בטיפול כוללני בתחומי הקניין הרוחני במגוון רחב של טכנולוגיות ומגזרים עסקיים. בין היתר המשרד מייצג אדריכלים וצלמים בתביעות זכויות יוצרים ועוולות מסחריות (גניבת עין ועוד) ומסייע ללקוחות לחפש, לרשום, להגן ולאכוף את כל היבטי הקניין הרוחני בישראל, ארה"ב, סין ואירופה.

  תחום נוסף עליו המשרד שם דגש בפעילותו הוא שיתוף ואימוץ של תחום הליגל-טק, כאשר צוות המשרד מתעניין ומאמץ טכנולוגיות בתחום כחלק מהאסטרטגיה העסקית אשר ידעה לזהות בזמן את ההתקדמות המטאורית של תחום זה והפוטנציאל הטמון בו.

  כיום המשרד מלווה חברות ותאגידים במגוון תחומי פעילות, וכן מלווה ומייצג במגוון תחומי הקניין הרוחני, כאשר לצד העשייה העסקית נשמרת בקנאות עשייה חברתית החשובה למשרד לא פחות.

  www.moreh.co.il

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי