• תדיראן נכנסת לשוק חימום המים הביתי

  השיקה את WATEC, מערכת חדשנית וחסכונית לחימום מים. בחודש הבא יכנסו תקנות חדשות האוסרות על התקנת דודים זוללי חשמל
  04/02/2020 | 
  תדיראן, בשליטת משה ממרוד, נכנסת אל שוק המים ומשיקה את דוד החימום WATEC.

  מערכת WATEC כוללת דוד בנפח של 150 ליטר ומערכת שליטה ובקרה חכמה הניתנת להתקנה פשוטה ומהירה במרפסות שירות ובמסתורי כביסה. השליטה במערכת מתבצעת באמצעות לוח בקרה פשוט הצמוד למקלחת, או באמצעות אפליקציה ייעודית בסמארטפון.

  במערכת מותקנת משאבת חום יעילה הפועלת על פי עיקרון הזהה להפעלת המזגן בחימום: המשאבה סופחת חום מהסביבה ובאמצעותו מחממת את המים ביעילות משולשת בהשוואה לדוד חשמל. בכך היא אף חוסכת כ-70% מצריכת החשמל בהשוואה למערכות מיושנות ובזבזניות לחימום מים במבני מגורים, המבוססות על חשמל וגז.

  משה ממרוד. "מביאים בשורה משמעותית" | צילום: סיון פרג'

  בנוסף, המערכת מאפשרת להגדיר את טמפרטורת המים בטווח של בין 30 ל-65 מעלות והותקנו בה מנגנוני הגנה מפני טמפרטורת יתר ולחץ. המערכת פותחה במטרה לעמוד בתקנות התכנון והבנייה החדשות אשר מקנות ניקוד לבנייה ירוקה.

  על מנת להתמודד עם התחרות מול החברות הוותיקות בתחום, בתדיראן מתכוונים להעמיד את כל מערך ההפצה, ההתקנה והשירות של החברה במטרה לתמוך במוצר ובלקוחות. בנוסף תעניק תדיראן אחריות לשלוש שנים עם שירות תדיראן עד הבית.

  אורי אדר, סמנכ"ל מחקר ופיתוח בתדיראן, מסר: "הטכנולוגיה הייחודית של WATEC פותחה על ידי צוות המו"פ של תדיראן, במשך כשלוש שנים. במילים פשוטות ניתן לומר ש'הכנסנו את המזגן אל תוך דוד החשמל' על מנת לקחת את שוק חימום המים עשרה צעדים קדימה. אחד האתגרים היה לשמור על רמת מחירים סבירה עם החזר השקעה אופטימלי".

  הדוד החדש של תדיראן. חסכון של עד 70% בצריכת החשמל | צילום: יח"צ

  משה ממרוד, בעל השליטה ומנכ"ל תדיראן: "סימנו את 2020 כשנה שבה נעבור מפיתוח וייצור מזגנים בלבד לקטגוריות נוספות, תוך חתירה להמציא את הפתרונות האיכותיים ביותר ולשמור על הסביבה. הפעם, אנחנו מביאים בשורה משמעותית בעולם חימום המים, עם פתרון ייחודי ומשתלם במיוחד, הן בעת הרכישה והן לאורך השימוש. נוסף על יתרונות הפתרון הייחודי, הלקוחות ייהנו מחיסכון של עד כ-70% בצריכת החשמל, משירות תדיראן בתוך הבית, ממערך התקנה ותמיכה ותיק, מנוסה ויציב וכמובן ממוצר איכותי ברמת גימור גבוהה - היחיד עם שלוש שנות אחריות מלאה".

  המערכת תוצג בתערוכת הבנייה והעיצוב שתתקיים בימים שלישי ורביעי באקספו גני התערוכה בתל אביב. 

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי