• האימפריה מכה שנית: קיילי ג'נר רושמת שני טריידמארקס חדשים

  האחות המיליארדרית לבית משפחת קרדשיאן הגישה בקשה לרישום שלושה סימני מסחר חדשים. בכך מכסה ג'נר מיזמים עסקיים פוטנציאליים ומונעת שימוש מסחרי בשמה ובשמות ילדיה • אם יאושרו, הם יצטרפו לכ-130 סימני מסחר אותם כבר רשמה בעלת אימפריית הקוסמטיקה
  20/01/2020 | ליזט וויטקו

  המיליארדרית קיילי ג'נר הגישה בקשות לרישום שלושה סימנים מסחריים חדשים ב-9 בינואר: "קיילי con", "קיילי kon" ו"מוזיאון קיילי", המרמזים על ההתרחבות הקרובה של האימפריה שלה - ומתווספים לאוסף של כמעט 130 סימני מסחר שהיא כבר רשמה, כולל הביטוי Rise & Shine הוויראלי מתוך המדיה החברתית שלה. 

  הסימנים המסחריים החדשים דווחו לראשונה בטוויטר על ידי עורך הדין ג'וש גרבן, שלא היה מעורב בהגשות.


  קיילי וקנדל ג'נר. מבטיחות הכנסות פוטנצאליות באמצעות רישום עשרות סימני מסחר. צילום: shutterstock

  ג'נר, 22, מעוניינת להחיל את הסימנים המסחריים על ביגוד, ייעוץ יופי, תיקים ואירועי לייב, כולל תערוכות וחוויות אינטראקטיביות, בין שאר הפריטים והאירועים הקשורים, על פי הרישומים.

  בדומה לרישומי הסימנים המסחרים הקודמים שלה, עדיין לא אושרו הרעיונות החדשים ביותר של ג'נר, ועליהם לעבור תהליך שיכול להימשך שנים אם אדם אחר יתחרה איתם.

  בנובמבר 2019 הגישה ג'נר לסימן המסחר את הביטוי Rise & Shine, לאחר שסרטון הווידאו שלה בו היא שרה אותו לביתה סטורמי הפך ויראלי ברחבי האינטרנט, כשהוא מפזר אינספור ממים וגרסאות כיסוי של הזמרות מיילי סיירוס, אריאנה גרנדה וליזו.

  בנוסף, בנובמבר מכרה ג'נר את חלק נכבד ממניותיה במותג שלה קיילי קוסמטיקס לחברת Coty inc בעסקה של 600 מיליון דולר, אך עדיין משמשת כפני המותג.

  כל שבט הקרדשיאן - קים, קניה, קיילי, קלואי וקנדל - הגישו בקשה ליותר מ-700 סימנים מסחריים (לקיילי ג'נר יש 128). הקרדשיאן משתמשים בסימני מסחר כדי להגן על המותגים האישיים שלהם ומנסים להקפיא את כל מי שאולי ירצה לנצל את שמם  - או את שמות ילדיהם.

  ג'אנה גושב, עורכת דין בתחום סימני מסחר מניו-יורק אמרה בעבר לפורבס כי לקרדשיאן יש מספר גדול של סימני מסחר בכדי לכסות את כל המיזמים העסקיים הפוטנציאליים. עם זאת, כמה סימנים מסחריים של קרדשיאן לא הסתדרו. ג'נר, שפורבס העריך את הונה בכמיליארד דולר, הפסידה לפני שנים שנים לזמרת האוסטרלית קיילי מינוג בקרב על סימן מסחרי של השם הפרטי המשותף לשתיהן.

  ג'נר ואחותה, קנדל ג'נר, נתבעו על ידי California Wednesday, חברה לייצור תחרה, בטענה כי בגדים שנמכרו על ידי הג'נרס בחנות המקוונת שלהם וברשת נורדסטרום מפרה את עיצובי התחרה שלהם המוגנים בזכויות יוצרים. הג'נרס לא הגיבו על התביעה.

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי