• מתחם בית מעריב ההיסטורי שוחזר והפך למתחם המשרדים הכי חם של תל אביב

  במשך יותר מחצי שנה עמלה פירמת גולדברג הראל ושות' בשביל להפוך את צמד הבניינים שבמנחם בגין 53-55 בתל אביב למתחם חללי עבודה חדשני • "בית לעסקים" הם קוראים לפרויקט משום שהוא מושך אליו עסקים המחפשים אווירה ביתית
  01/01/2020 | BrandVoice, בשיתוף GLA

  פירמת התיווך גולדברג הראל ושות' עמלה במשך יותר מחצי שנה על שחזור בית מעריב ההיסטורי במנחם בגין 53-55 בתל אביב והפיכתו למתחם חללי עבודה צעיר ורענן. 

  אווירה ביתית ונעימה

  עתה הם מחפשים עסקים יציבים שרוצים מקום שהוא גם בית. "בכל שטח מסחרי או משרדי שתגיע אליו, אתה לא יכול להיות בקשר ישיר מול בעל השטח. אתה מדברת עם עצמך, אין מי שעונה בצד השני", אומר אמיר אוגוסט מהראל גולדברג ושות', ״פה לא. פה קמת בבוקר, הגעת, מדברים איתך. אז יש לזה משמעות עבור הדייר, הוא במקום שעוטף אותו".

  לכל משרד חלל סגור משלו

  לצורך השחזור רכשו שטח משרדים של 2,000 מטר שנמצא בשני בניינים צמודים, איחדו אותם והפכו את החלל שנוצר ל"מתחם המשרדים הכי ארוך במזרח התיכון".

  ״היה פה אופן ספייס עם עמדות טלמרקטינג ישנות של פעם, שפשוט עמדו פה במרכז שורות שורות ומסביבן חדרים קטנים משני הצדדים. היתרון במבנה הצר הזה, הוא שלמעשה יש חלונות לכל משרד, גם אם הוא קטן. זה דבר נדיר, שלא קיים במתחמי משרדים אחרים", אומר אוגוסט.

  "עברנו פה חצי שנה של שיפוץ. המקום עצמו מאוד מאוד קשה לעבודה. הגענו כבר קרוב לשלבי הסיום. בהמשך, גם הקומה שמעלינו עתידה לעבור שיפוץ ואכלוס״.

  הכל כלול. מטבחון במתחם

  מתחת לבניין המשוחזר תוקם תחנת הרכבת הקלה גדולה בארץ, תחנת קרליבך. יחד עם מתחם קניון TLV הסמוך ורחוב החשמונאים המתחדש, הם יהפכו את האזור לאחד מהמתחמים הנחשקים והשוקקים ביותר בתל אביב. 

  משרד לדוגמה. בכל חדש ישנו חלון

  כיום יושבים שני גופים גדולים במתחם חללי העבודה: המועצה הישראלית לצרכנות ומגזין פורבס ישראל. זהו אחד מ-40 הסניפים שיש היום למגזין היוקרה הוותיק, שמפרסם מדי שנה את רשימת עשירי העולם. בנוסף יושבים במתחם גם שני סטארטאפים מתוכניות היזמות של הבינתחומי, IDCBeyond ותכנית Zell, וכן משרדי עורכי דין ורואי חשבון.

  משרדי פורבס. מהמגזינים הוותיקים בעולם

  "תכננו את כל המתחם מתוך מחשבה שלכל בן אדם יהיה ממש משרד משלו עם דלת משלו עם מפתח וקודן, כך שלכל אחד יש פרטיות מוחלטת ונוחות מירבית בעלות אפסית", מסכם אוגוסט. 

  "התפיסה של האנשים השתנתה גם לגבי גודל השטחים. לאו דווקא רצים לשטחים גדולים. מעדיפים שטח קטן, בוטיקי, משופץ, מרוהט, מסודר, שלא צריך להשקיע בו אגורה. פשוט מגיעים, שמים את הדברים ומתחילים לעבוד".

  דוגמה למחירים:

  חדר אחד, 15 מטר, 2,500 ש״ח
  2 חדרים, 20 מטר, סדר גודל של 3,500 ש״ח
  3 חדרים, 45 מטר, 6,900 ש״ח
  5 חדרים, 90 מטר, מחיר בטלפון, ויש גם לופט של 200 מטר - מחירים בטלפון״

  * כולם כוללים חשמל, מים, ארנונה, ועד בית, ביטוח, ניקיון חיצוני, מטבחון חיצוני.

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי