• פורבס מציג: הסטארט-אפים הישראלים המבטיחים ביותר בניו יורק

  הרשימה, שכוללת חברות מתחומים שונים - מסייבר ועד קמעונאות - נחשפה אמש באירוע חגיגי של פורבס ישראל בניו יורק • באירוע השתתפו מייסד מובילאיי, פרופ' אמנון שעשוע, ורנדל ליין, העורך הראשי של פורבס ארצות הברית
  10/09/2019 | מערכת פורבס

  פורבס ישראל מפרסם לראשונה את רשימת "הסטארט-אפים הישראלים המבטיחים ביותר בניו יורק".

  רשימת 10 החברות שגייסו עד 30 מיליון דולר כוללת סטארט-אפים הצומחים במהירות, שבחרו בניו יורק כבית הראשון או השני שלהן, במטרה לייצר חדשנות עבור השוק האמריקאי. 

  המבטיחים ביותר בניו יורק

  הדירוג, שנחשף אמש בכנס חגיגי בניו יורק, כולל חברות צעירות, שגייסו עד כה לא יותר מ-30 מיליון דולר. עם זאת, החברות הנבחרות הוכיחו הצלחה בגיוס לקוחות משמעותיים, וכן הוכיחו יכולת צמיחה מהירה והצלחה בשוק האמריקאי.

  לכל אחת מהן ערך מיוחד בתחום בו היא עוסקת, בין אם מדובר בסייבר, פינטק tu קמעונאות.

  לרשימה המלאה 10Under$30M


  אירוע ההשקה החגיגי בניו יורק | צילום: פורבס ישראל

  הרשימה נחשפה, כאמור, באירוע הנוצץ "Forbes on Fifth", שנערך בשדרה החמישית בניו יורק, בחסות בנק הפועלים ו-BHI. בין המשתתפים באירוע היו, עודד ערן, יו"ר הדירקטוריון של בנק הפועלים ואריק פינטו, מנכ"ל הבנק.

  לגלריית התמונות מהאירוע 

  כמו כן, השתתפו גם גבריאל חמני, מנכ"ל BHI וחברי ההנהלה של בנק הפועלים. לצדם הופיעו שורה של אנשי עסקים, ייזמים צעירים ונציגות נכבדת של סצנת הסטארט-אפ הישראלית בניו יורק.

  במהלך האירוע, קיים עורך פורבס האמריקאי, רנדל ליין, ראיון מעורר השראה עם פרופ' אמנון שעשוע, נשיא ומנכ"ל מוביליי. שעשוע שיתף את הסיפור והמחשבות שלו על המסע שעבר עם מוביליי, שנמכרה,כזכור, לאינטל ביותר מ-15 מיליארד דולר.

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי