• סייבר בנקודות הקצה: Firedome גייסה 10 מיליון דולר נוספים

  גיוס נוסף לחברה הישראלית המגינה על התקני IoT מאיומי סייבר • עד כה גייסה החברה 14.5 מיליון דולר, ולאחרונה היא נכנסה לרשימת פורבס ישראל של עשרת הסטארט-אפים הישראליים המבטיחים בניו יורק
  23/10/2019 | מערכת פורבס

  חברת הסייבר הישראלית Firedome מודיעה על גיוס 10 מיליון דולר בסבב A, תשעה חודשים בלבד לאחר סבב ה-Seed. הכסף שגוייס ישמש לצמיחת החברה ולהרחבת סל הפתרונות לתעשיות מכשירי IoT נוספות.

  החברה מפתחת פתרונות מתקדמים לאבטחת סייבר בנקודות הקצה (על המכשירים עצמם), פתרונות המאפשרים ליצרני מכשירי ה"אינטרנט שלך הדברים" (IoT) למנוע, לזהות ולהגיב בזמן אמת למתקפות במכשירים מסוג זה המחוברים לאינטרנט כל העת. פתרון האבטחה של Firedome מבוסס תוכנה, הוא פועל בזמן אמת, מציע יכולות זיהוי רחבות, מתאים למערכות הפעלה שונות ובנוי על מנת לתמוך במיליונים רבים של מכשירים.

  מונעים, מזהים ומגיבים בזמן אמת לאיומים על התקני IoT | צילום: shutterstock

  Firedome הוקמה על ידי שלושה שותפים, וביניהם מוטי שקולניק אשר ניהל עד לאחרונה את יחידת הסייבר במשרד ראש הממשלה. היא נוסדה רק ב-2018 וכבר הצליחה לגייס את הסכום, מוקדם מהצפוי. לחברה משרדים בניו יורק ובתל אביב והיא השלימה עד כה מימון בגובה 14.5 מיליון דולר.

  "שמחנו לגלות שיצרניות מכשירי IoT בכל ענפי התעשייה אינן מוכנות עוד להתפשר על רמת האבטחה של מוצריהן ומודעות היטב לפגיעויות שמפניהן אין שום אפשרות להגן באופן מלא בעזרת אבטחה סטטית בלבד", אומר שקולניק. "המהירות בה הצלחנו לקדם וליצור שותפויות עם חברות מהדרג הראשון בעולם היתה מפתיעה ומרגשת, ועל כך נוכל להרחיב בקרוב. אנו סמוכים ובטוחים שפתרונות אבטחת סייבר בנקודת הקצה בזמן אמת יהפכו לסטנדרט המקובל בתעשיית ה-IoT".

  לאחרונה נכנסה החברה לרשימת פורבס ישראל הכוללת את עשרת הסטארט-אפים הישראליים והמבטיחים הפועלים בניו-יורק. הרשימה נחשפה באירוע "Forbes on Fifth", שנערך בשדרה החמישית בניו יורק בתחילת חודש ספטמבר. הופיעו בו שורה של אנשי עסקים, ייזמים צעירים ונציגות נכבדת של סצנת הסטארט-אפ הישראלית בניו יורק.

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי