• הטכנולוגיה הישראלית שהצליחה למדוד את רגשות היפנים

  לאחר שגייסה מיליוני דולרים מענקית החומרה היפנית Murata, חברת הסטארטאפ הישראלית The Elegant Monkeys השיקה השנה טכנולוגיית ניתוח רגשות המשפרת את בריאות וביצועי העובדים היפניים • כעת היא מכריזה על שיתוף פעולה חדש
  29/12/2019 | BrandVoice

  יפן חווה בשנים האחרונות עלייה משמעותית ברמות הלחץ הנפשי בסביבת העבודה. אמנם ישנה מוטיבציה גבוהה מצד התעשייה היפנית לשנות את המצב, אך מנגד ישנו מחסור בכלים אפקטיביים וזמינים לניטור מדדים רגשיים בצורה רציפה ואמינה. "הבנו שאם נוכל לעזור לאנשים להיות מודעים למצבם הרגשי באופן מדויק וכמותי - זה ישנה את האופן שבו הם יוכלו לנהל מערכות יחסים, קריירה ולהתפתח בפן האישי", אומר נימרוד קרמר, ממייסדי החברה והמנכ''ל.

  המוצר של חברת The Elegant Monkeys, המשווק ביפן תחת השם KENKO TECHNOLOGY, מאפשר לזהות רגשות של אנשים, דרך עיבוד מדדים פיזיולוגיים, כגון מדדי דופק או מוליכות חשמלית של העור - זאת תוך שימוש בבינה מלאכותית מתקדמת ושמירה מלאה על פרטיות המשתמש. לאחרונה הכריזה החברה על חתימת הסכמים מסחריים בשיתוף פעולה עם חברת הייעוץ Mizuho Information and Research וחברת Murata Manufacturing שמטרתם להטמיע את הפתרון בשוק היפני.


  מעיין יזדי ונמרוד קרמר בטקס חתימת חוזה. צילום: the elegant monkey

  "בשנים האחרונות היינו עסוקים מאוד בביצוע אלפי ניסויים מדעיים וקליניים ביפן, באירופה ובישראל שמטרתם הייתה אחת - לפתח את התוכנה המדויקת ביותר בעולם למדידה אובייקטיבית של מצב רגשי. אנחנו מתרגשים מאוד לראות את המוצר בפעולה בשטח וכיצד הוא עוזר לאנשים רבים לחיות טוב יותר ולהוציא מעצמם את המיטב", אומר עידן להב, סמנכ"ל מחקר ופיתוח בחברה.

  המטרה הראשונה בשיתוף הפעולה הינה לשפר ביצועים בסביבות תעשייתיות כגון מפעלים גדולים ומרכזי לוגיסטיקה. במסגרת שיתוף הפעולה, טכנולוגיית "KENKO" תוטמע במפעל של חברת Toppan Forms, שם ייאסף המידע הפיזיולוגי באמצעות צמידים חכמים שיעבור עיבוד למצב רגשי, וינותח בשילוב עם נתונים הנאספים בעת תהליך הייצור על מנת לייעל את הפרודוקטיביות במפעל ולשפר את תנאי סביבת העבודה.

  מידע נוסף ניתן למצוא בכתובת: www.kenko.tech

 • גלריות
  מדורים
  דירוגים
  ראשי